Hikaye

Şehrin ortasında bir kapı. 

Kırmızı kapı!

Açtığın an kendinle karşılaşacağın.

Kırmızı kapı, senin OASİS'ine açılıyor. Şehrin ortasında bir sığınak gibi. Aradığını bulacağın, bulduğunda anlayacağın bir Vaha.

Yaşamdaşlık ve Bağlantısallık anlayışı ile Bütün Beden, Güçlü Kalp, Büyük Akıl,Gerçek Dünya paylaşımlarına ulaşacağın bir yaşam merkezi. 

Samimi, gerçek, neşeli, kucaklayan. Şimdi ve burada hissetmen için.

 

Hayatı önemsiyor. Yoga, hayatla uyumlanmanın yolu. Yoga’yı matın ötesine taşıyor. Yoga her şeyde.

Çok yakınında. Her zaman ulaşılabilir, sıcak ve samimi, şeffaf, paylaşımcı ve kucaklayıcı.

Bir kapı açıyor. Girdiğinde iyi yaşama dair her şeyi hissedeceğin. Ben’i hissettiğin, Biz’e ulaştığın.

Yol Açıyor, ilham alan, ilham veren.

Hep daha  Yeni için, her zaman Yeni bir hikayeyle.

Hikayenin kahramanlarıyla, anlatıcısıyla dinleyicisiyle bir olmak için.

Hepsi bir, hepimiz biriz.

 

Yeliz Altınışık 

Yolunu ve yolculuğunu bulmaya niyetle hareket eden Oasis Yoga kurucusu Yeliz Altınışık, tüm potansiyelini dolu dolu kullanmayı, hayata tadını veren hayaller kurmayı ve bunları hayata geçirmeyi bir yaşam amacı olarak ortaya koyuyor.

‘Sırada ne var’ sorusu, O’nu, Askeri hemşirelik yaptığı dönemlerde, Gazetecilik lisans ve yüksek lisans eğitimlerine ve ardından Yoga Yoluna taşıdı.  Yogayı, yaşamına ustalıkla sahip çıkma aracı olarak tanımlıyor.

Uzun yıllar Askeri Hemşirelik ve Gazetecilik ile geçirdiği kurumsal hayatına, ‘bir araya gelme ve getirme’ tutkusunun peşinden giderek son veren Yeliz,  Ankara ve ardından İstanbul merkezlerini açtı. 

Yogayı yaşamının her anında soluyan Yeliz'in en büyük heyecanı, iş hayatında attığı adımları şekillendirirken, yoganın kadim öğretisini, bir de iş kadını kimliğiyle tekrar keşfetmek. Bu yolda en büyük gücü ise bu hayallerinin altında yatan niyeti hatırlayarak alıyor.

Oasis, Onun için ‘hayalin gerçekliğin ötesine taşınma’ hikayesi. Tutkuyla, cesaretle, kalple yaratılmış, her seferinde ‘Ne yapmayı sevdiğini’ hatırlatan bir Vaha.