Dersler

Meditasyon (Ücretsiz)

Meditasyon şimdi ve burada olmanın pratiğidir. Çalışma sırasında nefesi ve bedendeki hisleri izleriz. Mindfulness temelli meditasyon anlayışımız bedene, nefese ve zihnin doğasına yönelik açık, nazik ve yargısız bilinçli farkındalık geliştirmeyi amaçlar.

Freedom Vinyasa

Oyunsu araştırma ruhunu taşıyan, tekrar olmadan tekrar olan ve sert bir hizaya uyulması gerekmeyen bir akıştır. Kişi, kendi bedenine ve isteklerine göre hareket edebilir, bir estetik pratik peşinde değildir. Etkili biçimde özgürlüğü ve hareket koordinasyonu sağlar.

Yin Yoga

Yin yoga kaslar ile değil, bütün vücudumuzu saran bağ dokular ile çalışır. Bütün vücudu serbest bırakarak girilen pozlarda dokuların yumuşayabilmesi için uzun süre kalınır. Bedensel etkileri kadar duygusal olarak da güçlü bir çalışma olan Yin Yoga’da pozların içerisinde uzun süre kalmak, yavaşlamayı, yumuşamayı, bırakmayı ve güven duygusunu da hatırlatır.

Chi Gong

Çi yaşam enerjisi, Gong ise sabırla yaptığımız egzersizler ve çalışmalar sonucu elde ettiğimiz faydalardır.

Zihini ve bedeni şifalandırarak sakin kalmak isteyenler için sağlıklı olan herkesin yapabileceği kolay egzersizlerden oluşur.

Yoga I

Yogaya yeni başlayanlar için uygun olan bu dersler ana pozları öğrenmek için alan açar.

Yoga II

Yoga pratiğinde ilerlemeye başlamış ve daha güçlendirici pozları denemek isteyenler için uygundur.

Her Seviye Yoga

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye her türlü pratiğe açık olan bu derste eğitmenin deneyimi ile pozlarda farklı varyasyonlar sunulan derslerdir.

Hamile Yogası

.

Yin Yang Yoga

.

Yoga Terapi

Yoga Terapi; kişinin bedenini ve zihnini tanımasını, kendi anatomik yapısına uygun pozlarla yoga pratiği yapabilmesini sağlar. Derslerde, nefeslerle yumuşak ve güvenli akışlara girilir. Nefeslerle yapılan tekrarlar sayesinde, kasılı hâlde kalmış olan kaslar gevşemeye; zayıf kaslar ise güçlenmeye başlar. Hem beden hem de sinir sistemi üzerinde harika etkileri vardır. Zihni sakinleştirir, stresi azaltmaya yardımcı olur. Dersler her seviyeden katılımcıya uygundur.

Feldenkrais Temelli Neuromovement

Anat Baniel Metodu® NöroHareket® (ABMNH), beynin öğrenme ve algılama potansiyelini artırmayı amaçlayan bir farkındalık çalışmasıdır. Beynin  kendini değiştirebilme gücünden (nöroplastisite) yola çıkarak yapılan çalışmada amaç, yeni nöral bağlantılar kurarak, yeni fiziksel ve duygusal yeteneklerin yavaş ve yumuşak hareketlerle deneyimlemek ve bunları kullanılır hale getirmektir. Katılımcılara fiziksel ve zihinsel yeni ve  daha rafine hareket paternleri kazandırır ve ağrı ve kısıtlılıklardan uzaklaştırıp yeni olasılıklar sunar.

Power Yoga

.

Ashtanga

.

Vinyasa

.

Hatha Yoga

.

Wing Chun

.

Fit Flow

.

Oasis

.

Temel Yoga

.

Yeni Uzman ile Temel Yoga

.

Yeni Uzman ile Yoga

.

Yeni Uzman ile Her Seviye Yoga

.

Arkanda Müzik Karşında Yoga

.

Jivamukti Yoga

.