Ekip

Yeliz Altınışık

‘Niçin’istiyorum? ‘Nasıl’yapabilirim? ‘Ne’ çıkar?

Sorularını içeriden dışarıya sorarak, yolunu ve yolculuğunu bulmaya niyetle hareket eden Yeliz,  tüm potansiyelini dolu dolu kullanmayı, hayata tadını veren hayaller kurmayı ve bunları hayata geçirmeyi bir yaşam amacı olarak ortaya koyuyor.

‘Sırada ne var’ sorusu, O’nu, Askeri hemşirelik yaptığı dönemlerde, Gazetecilik lisans ve yüksek lisans eğitimlerine ve ardından Yoga Yoluna taşıdı.  Yogayı, yaşamına ustalıkla sahip çıkma aracı olarak tanımlıyor.

Uzun yıllar Askeri Hemşirelik ve Gazetecilik ile geçirdiği kurumsal hayatına, ‘bir araya gelme ve getirme’ tutkusunun peşinden giderek son veren Yeliz,  Ankara ve ardından İstanbul merkezlerini açtı. 

Yogayı yaşamının her anında soluyan Yeliz'in en büyük heyecanı, iş hayatında attığı adımları şekillendirirken, yoganın kadim öğretisini, bir de iş kadını kimliğiyle tekrar keşfetmek. Bu yolda en büyük gücü ise bu hayallerinin altında yatan niyeti hatırlayarak alıyor.

Oasis, Onun için ‘hayalin gerçekliğin ötesine taşınma’ hikayesi. Tutkuyla, cesaretle, kalple yaratılmış, her seferinde ‘Ne yapmayı sevdiğini’ hatırlatan bir Vaha.

 

Oasis Eğitmen Ekibi

Birlikte büyümek anlayışı ve sorumluğu içerisinde, deneyimlerini, yoga ve yaşam pratiklerini paylaşan eğitmen ekibi, Oasis Merkezlerinin, merkezini oluşturuyor.